"Підем, пане-брате, од хати до хати."

2018-01-11

Різдво - свято, яке наш народ відзначає і дуже шанує. Діти та й дорослі у цей день колядують і дуже обожнюють цей звичай. Як відомо, християнське свято завжди припадає на період зимових канікул. За традицією, до Різдва треба підготувати дещо особливе. От і в дитячій бібліотеці це свято проводилось дуже весело. Було проведено обрядове дійство "Різдвяна добра казка - дарує нам тепло і ласку", відео - презентацію "Цікаві відомості про Різдво". Діти виконували колядки, разом з бібліотекарями, читали вірші, жартували. Проведено годину українознавства "Підем пане-брате, від хати до хати!" У гості до бібліотеки з віршами та колядками завітали діти підготовчої групи дитячого садочка №4 "Зайчатко", з своїми вихователями та музичним керівником. Діти привітали всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим, за що отримали солодощі.

/Files/images/DSC03199.JPG