Від усього серця...

2018-02-15

/Files/images/2.JPG

День Валентина - свято доволі розповсюджене. Його святкують майже у всіх країнах світу. А якщо не святкують, то точно десь про нього чули. Почути про свято більше і розважитисьдо бібліотеки для дітей завітали учні 8-Б класу міської школи №1 з класним керівником Ганною Миколаївною Заплотинською.Багато хто вважає, що свято, так само, як і Гелловін, прийшло до нас із Заходу, однак це не так. Народився День закоханих (принаймні у тій формі, яку ми знаємо сьогодні) в середньовічній Європі, звідки згодом помандрував до Америки... День Валентина згадується також у шекспірівському "Гамлеті". Бібліотекарі Карина Томачук та Галина Шаповал познайомили дітей з декількома легендами, які пов'язують 14 лютого з ім'ям християнського святого Валентина. Діти брали участь у різних веселих конкурсах: "Романтична пара", "Компліменти", "Пантоміма", "Знайди сердечко", "Знання - сила", звучали пісні і вірші про кохання. На закінчення, щоб свято було не тільки веселе, а й солодке, було чаювання і бесіда про літературні смаки. Свято дітям сподобалося, домовились зустрітися наступного разу.

/Files/images/2.JPG

У відділах обслуговування оформлені виставки-інсталяції"Дерево любові" та "Велика сила кохання". На виставках представлені матеріали про історію походження свята, а також художні видання в яких розповідається про перше кохання, перші стосунки між підлітками, ліричні твори з якими читачі знайомилися та брали почитати. Крім того, відвідувачі мали чудову нагоду на листівках у формі сердечок розмістити свої улюблені вислови про кохання і прочитати їх на святі.Всім бажаємо, щоб їх почуття було справжнім, щоб ніжність і добро, які вони зараз дають своїм половинкам ніколи не вичерпалися. Але не забувайте, що висловлювати свою любов до інших можна не тільки один день у році!