Поетично – музична година «Материнська любов, як весна зігріває».

2019-05-08

У травні, коли повертаються до рідного гнізда птахи, оновлюється, прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері. У цього свята давня та цікава історія. Пов’язана вона з долею американки Анни Джервіс. Дівчина рано втратила найдорожчу у світі людину – Маму. На її клопотання 1914 року Конгрес США встановив нове державне свято – День Матері. 1929 року з ініціативи Союзу українок започатковано цей урочистий день. Відтоді у другу неділю травня день Матері відзначається дуже широко.Мама – основа всіх основ. Мати, тільки вона нічого не пожалкує для своєї дитини, це вона у хвилину небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити свою дитину, зазнає будь-яких труднощів, щоб жилось їй краще. Віддасть свою мудрість, тепло свого серця, своє здоров я. Материнська любов не знає кордонів, страху, сумнівів, розрахунку. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє перед безоднею. Як би далеко чи близько ви не були, завжди повинні відчувати серце матері, бачити її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили вас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нашим життям, підтримують нас у годину радості й печалі.

Не залишилася осторонь відзначення цього дня бібліотека , девідбулася поетично – музична година «Материнська любов, яквесна зігріває». У залі бібліотеки учні 4А класу з класним керівником Березовською Л.О. школи №2 дізналися, як звертаються до мами в народних піснях, приказках, дикламували вірші та слухали чудові українські пісні.