Нехай панують на землі добро і справедливість.

2019-06-04

/Files/images/P90603-115731.jpg

1 червня –Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят. У Міжнародного дня дітей є свій офіційний символ – прапор.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Вбібліотеку для дітей завітали учні 1-х класівшколи №1 на захід «Нехай панують на землі добро і справедливість».

Діти ознайомилися звиставками в читальному залі, періодичними виданнями. Відвідали абонемент 1-4 класів і мали змогу погортати цікаві книги. Учні взяли участь у слайд – грі «Підбери потрібний фрагмент», вікторині «Скарбничка цікавинок», бліц – вікторині, конкурсі скоромовок та естафетах. Продовжилися розваги на вулиці діти малювали малюнки та змагалися у вправності у рухливих іграх. Учні, бібліотекарі та учителі отримали задоволення від сппілкування та розваг.